Acasă | Înregistrare | Autentificare | RSSVineri, 2024-03-29, 4:49 PM

Jocuri-copsa! Joaca-te online

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Moderatorul forumului: pipinote  
Forum » Farse » Farse » 5 programe ca sa iti enervezi prietenii (5 programe ca sa iti enervezi prietenii)
5 programe ca sa iti enervezi prietenii
pipinoteData: Vineri, 2011-02-25, 3:48 PM | Mesaj # 1
V.I.P General Jocuri-Copsa.Do.Am
Grup: Administrators
Mesaje: 109
Premii: 0
Reputaţie: 100
Status: Offline
in accest topic voi posta 5 programe cu care sa iti enervezi prietenii!

Asa, cu toti am avut momente cand vroiam sa facem o farsa unor prieteni si nu am avut posibilitatea. Acum am gasit niste programele cu farse pe computer pe care le puteti da prietenilor, mai jos aveti descriere si link de download:

Mouse Move Click aici download:Acest programel muta cursorul in diferite parti ale ecranului la intamplare. Pune acest programelu in “Start-up folder” si priveste cum se enerveaza incetul cu incetul.

Rude Cd Tray Download click:Acest programel face sa se deschida si sa se inchida cd-rom-ul la intamplare, chestia este ca se intampla asa de des incat atrage atentia. Pune-l in “Start-up folder”.

Crezy NCS Download aici click:Asta e super tare, la intamplare deschide si inchide numlock-ul, capslock-ul si scroll lock-ul la intervale de timp diferite. Asta o sa-i scoata din minti pe colegi

Locker download click:Acest pogramel blocheaza computerele, iar cand userul incearca sa il deblocheze, se blocheaza iarasi. Daca il vei pune in start-up atunci nu vor mai putea niciodata sa se logheze…deci atentie cu asta!

Flasher download click:Acest programel va afisa foarte rapid o poza pe care o alegi tu pe desktop-ul userului si la un interval de timp ales de tine. Citeste cu atentie instructiunile.

ATENTIE : Daca stiti ca colegul vostru nu stie de gluma nu incercati aceste farse!

Daca ati incercat farsele pe cineva, povestiti-mi si mie sa stiu cum vii se pare programele
bafta evil eye

 
Forum » Farse » Farse » 5 programe ca sa iti enervezi prietenii (5 programe ca sa iti enervezi prietenii)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:


Copyright by pipinoTe© 2024-2015